پردیس فاطمه الزهرا(س) اهواز

کارگاه آموزشی دانش افزایی End note ویژه اعضاء هیئت علمی، مدیران گروه های آموزشی و اساتید در پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) اهواز

به گزارش روابط عمومی پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س)، در روز دوشنبه ۲ خردادماه ۱۴۰۱، کارگاه آموزشی دانش افزایی End note  با هماهنگی و برنامه ریزی معاونت آموزشی و‌ پژوهش پردیس  به مناسبت دهه ی سرآمدی آموزش ویژه ی اعضای هیئت علمی و اساتید و مدیران گروه آموزشی با حضور  دکتر مجید حمدانی به عنوان مدرس کارگاه در محل سایت دانشگاه برگزار گردید.
 
این کارگاه در سه بخش برگزار گردید. بخش اول و دوم با سخنرانی و خوش آمد گویی دکتر پروانه درخشان فرد سرپرست پردیس آغاز شد؛ پس از آن  دکتر حمدانی در ابتدا به توضیح مقدماتی در مورد موضوع کارگاه و در نهایت بعد از استراحتی بین ساعات برگزاری به تکمیل سخنان و آموزش های خود و پاسخگویی به سوالات حضار شرکت کننده پرداختند.

بخش سوم این مراسم با حضور افتخاری قربانپور معاونت هماهنگی و امور پشتیبانی مدیریت استانی و همچنین کلانتر مسئول اداره مالی مدیریت استانی و سخنرانی قربانپور همراه بود. ایشان از کادر معاونت آموزشی و پژوهشی پردیس نیز تقدیر و تشکر کردند.

تقدیر از اعضای هیئت علمی و اساتید و کارشناسان آموزش، برپایی نماز جماعت و صرف ناهار از دیگر برنامه های این کارگاه در پردیس بود.


نظرات کاربران