پردیس فاطمه الزهرا(س) اهواز

مراسم فاطمیه و استقبال پرشور از شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان_ پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) اهواز

به گزارش روابط عمومی پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س)، در ایام عزای فاطمی و در آستانه سالروز شهادت بانوی عالمیان حضرت فاطمه زهرا(س)، پردیس فاطمه الزهرا(س) در شامگاه  دوشنبه 13 آذرماه مفتخر به میزبانی آلاله ای از تبار عشق و شور و شعور عاشورایی بود.

پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس مورد استقبال پرشور دانشجویان و مسئولان قرار گرفت.

این مراسم با حضور سردار حاجتی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان، دکتر علیزاده فرزند شهید و مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه فرهنگیان و سایر مسئولان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر صالحی شبلیزی ریاست امور پردیس های خوزستان گفت: شهدا الگوی ایثار، مقاومت و شجاعت را به نسل جدید انتقال می دهند. نسل جدید کشور باید بدانند که امنیت و آرامش امروز کشور مرهون تلاش ها و مجاهدت چه کسانی بوده است.

در ادامه سردار حاجتی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان افزود: شهدا به ما درس وحدت و مقاومت را دادند، همچنین ایشان در مورد حجاب و عفاف مطالب ارزنده ای برای دانشجویان بیان کردند.

در ادامه دکتر علیزاده مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه فرهنگیان؛ ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولان دانشگاه فرهنگیان خوزستان در برگزاری این مراسم استقبال از نقش و جایگاه شهیدان برای دانشجویان مطالبی بیان کرده و خاطر نشان ساختند طی جلسه ای که با مسئولان برگزار شده تا چند ماه آینده، مزار شهید گمنامی در پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) بنا خواهد شد.

همچنین طی این مراسم معنوی، پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا(ع) در بین مسئولان و دانشجویان انجام شد.


نظرات کاربران